Кризис в политконсалтинге

2-20-2008 в Без рубрики

Ищут харизматичного, опытного, с иностранными языками, без «прошлого», богатого, с навыками публичных выступлений клиента. Ищут на Ukrjob.net здесь.

Розшукую харизматичного політика, або бізнесмена, незаплямованого скандалами, який прагне в політику, з певною матеріальною базою, який прагне працювати над власною кар’єрою, аби потрапити до Верховної Ради, посісти крісло мінстра в Кабміні. Умови співпраці озвучу при безпосередньому знайомстві. Важливо, щоб Ви вільно почувалися на пубіліці і любили виступати перед натовпом. Висилабючи інформацію на мій емейл, обов’язково вказуйте дату народження ( рік. місяць, число, знання іноземних мов,Ваше коротке резюме Досвід роботи в поілтиці вітається.

Поделиться:

7 комментариев

 1. следующий президент будет найден через интернет

 2. выглядит так, что девушка себе мужа ищет: чтоб не пил, не курил… :)

 3. Шукаю піарщика, грамотного, який у власному оголошенні не наробить купи помилок, і якому не спаде на думку шукати клієнтів-бізнесменів на сайті працевлаштування найманих працівників.

  Одним словом, які політики, такі й консультанти.

  Вчора в офісі всі повеселилися, читаючи це оголошення.

 4. шкода Куйбіду :)

  хоча, якщо дівчина шукає роботу- значить вже на нього не працює

 5. Це до теми «правильне використання креативу» :-) Принаймні тепер ми маємо професійний анекдот!

 6. А я думаю, что проблема ещё и в политиках….. Наши политики имеют одну плохую черту: никогда не ценят людей их окружающих… Поэтому и проиходится вот так себя предлагать :)

 7. Столько требований…
  А впереди, наверное, еще и собеседование, кастинг….

Оставить комментарий